Vítám vás na mém blogu!

Kdo vůbec jsem? Nejsem fitness trenér, nejsem spisovatel, nejsem profesionální sportovec a ani nejsem výživový poradce. Jsem obyčejný kluk, co má rád sport, cestování a zdravý životní styl. Takový styl života u mě však nevznikl ze dne na den, budoval jsem jej nějaký ten pátek. Hlavní přednosti mého životního stylu jsou především v aktivním pohybu a zdravém jídle. Rovněž můj styl reprezentuje i vyvarování se stresu a negativním lidem.

Já a blog?

Začátkem roku 2012 (bylo mi 25let) jsem se „náhodou“ na sebe podíval do zrcadla a řekl si, že s takovou postavou bych se ve třiceti nevešel do dveří. Vážil jsem 105kg :-O. Tohle byl výsledek špatného životního stylu na vysoké škole.  To jest špatné stravování, nedostatek pohybu a samozřejmě jako u většiny vrstevníků mi párty nebyly cizí :-). Jelikož jsem byl dříve hodně sportovně založený (aktivní fotbalista), tak jsem si řekl, že hubnutí u mě bude v pohodě, ale nebylo to tak snadné. Sportem jsem nedocílil takového progresu, jak jsem očekával. Jak je to možné, řekl jsem si. Na řadu přišel internet, který byl plný metod, návodů  a rad jak zhubnout a jak zdravě žít. Bohužel množství informací, které leckdy nebyly pravdivé, nebo byly reklamního charakteru u mě vyvolaly chaoz. A jak se mi to nakonec povedlo? Hold jsem se musel naučit, jak funguje lidské tělo. Nebylo to jednoduché,  cca po 4 letech jsem se teprve naučil jak správně cvičit, co jíst a jak o sebe pečovat. Z mých zápisků a odzkoušených metod (ne diet!), které byly pro mé tělo účinné, chci vytvořit blog a zkušenosti předat dále. Mimo jiné na blogu chci sdílet své postřehy z fitness prostředí a z mého oblíbeného tenisu. Neříkám, že tyto rady musejí platit pro všechny, ale mě osobně posunuly dále. Jednoduše řečeno, přenesu zápisky z papíru nebo myšlenky z hlavy na blog. Kromě článů k životnímu stylu a tenisu bych se s vámi rád podělil i o cestovatelské zkušenosti.

Cíle blogu

Sám nevím, jestli vůbec články budou zajímavé. Taky nevím, jestli na blog budu přispívat pravidelně. Prostě jednoduše chci sdílet informace a je opravdu na každém, jestli článek zaujme nebo ne. Cílem není založit hojně navštěvovaný blog, kde bude tuna nesmyslů, o kterých nechci ani psát. Rovněž cílem není vytvořit učebnici, kdy po přečtení člověk bude zdravější nebo o nějaké to kilo hubenější.

Cíl je poskytnout jasné a srozumitelné informace, které když někoho inspirují, tak budu jedině rád. V neposlední řadě chci sdílet i mé cestovatelské postřehy, protože rád poznávám nová místa:-).

PS: Jmenuji se Pavel

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial