Tenisinfo.cz

Published by administrator on

Máte pod polštářem tenisovou raketu a v práci místo antistresového míčku tenisák? Hltáte každou novinku, která se objeví ve světě tohoto báječného sportu? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout web TenisInfo.cz.

Je jako stvořený pro zapřisáhlé příznivce tenisu. Hned na úvodní stránce vidíte aktuální turnaje rozdělené na dvouhry pro muže, dvouhry pro ženy a na čtyřhry pro muže.

Podklad pro sportovní sazení

Jste zběhlí ve sportovním sázení? Nebo jste nováček, kterého jen zajímá, kolik z toho kápne peněz? Podle statistik více jak 50 % zletilých Američanů si alespoň jednou za život vsadilo na sportovní utkání. Pokud se naučíte dobře sázet, můžete si tím pořádně naplnit kapsy. Web poskytuje neuvěřitelnou spoustu užitečných sázkových nástrojů, které vám sázení ulehčí a zvýší vaši šanci na dobrý tip.

Jakmile se naučíte používat karty v horním menu, odhalíte plny potenciál tohoto webu. Žebříčky, turnaje, zranění, rozdíly mezi kurzy u pořadatelů sázky… To vše a mnohem více se vám aktualizuje „před očima“ v reálném čase. Máte tedy možnost prohlížet nejnovější data.

Cenné statistiky

Osobně oceňuji hlavně funkci porovnání dvou hráčů, kterou bych připodobnil ke srovnávání dvou produktů v e-shopu. Akorát místo výhod a vlastností srovnává úspěšnost a výkon hráče, a na tomto základě i pravděpodobnost vítězství.

Díky opravdu široké databázi hráčů můžete procházet i jejich jednotlivé kariérní profily, kde v grafech a číslech vidíte, jak se jim v poslední době dařilo. Sledujete vývoj formy, spolehlivosti (jako outsider a favorit), postavení v rankingu, úspěšnost v posledních turnajích apod. Na základě šikovných filtrů můžete zobrazit jen určité zápasy vašeho hráče, a to třeba podle herního povrchu nebo výše dotace. Pokud nemůžete vašeho hráče v žádné tabulce najít, přijde vhod funkce hledání podle jména a příjmení.

Design webu

Design webu by ale nevyhrál soutěž krásy. Když jsem ho viděl poprvé, zamotala se mi hlava jako po pěti panácích vodky a musel jsem na detox.

Připravte se na to, že potrvá pořádně dlouho, než překousnete tuto změť barev a obrázků. A další čas vám zabere zorientovat se v menu a jednotlivých funkcích. Je velká škoda, že autoři tuto oblast zanedbali, protože špatný vzhled zbytečně snižuje důvěryhodnost celého projektu.

Funkčnost Tenisinfo.cz

Na druhou stranu, stránka se načítá rychle jako blesk, což ocení všichni, kteří nemají zrovna 500 Mb/s připojení k internetu. Neobsahuje totiž žádné otravné reklamy, které by vás rušili při přemýšlení nad další sázkou. Ke své funkci navíc nevyžaduje ani jediný internetový doplněk či rozšíření – stačí vám „čistý“ internetový prohlížeč. To považuji za velké plus, protože si nerad svůj prohlížeč plním „softwarovým balastem“, který mi zpomaluje procházení webů.

Využití nejen pro sázkaře

TenisInfo je konečně místo, kde mohou fanoušci tenisu shlédnout kompletní informace o tenisu – ať už nejnovější výsledky, archivní výsledky z ATP (muži) a WTA (ženy), nebo statistiky. Jeho pokročilé funkce, detailní analýzy a tabulky využijí hlavně sázkaři, kteří zde mohou bezpečně vydělat i na nové auto. Jen kdyby páni inženýři zapracovali i trochu na grafickém zpracování webu

Categories: ZAJÍMAVOSTI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial