Tenis a hrací konzole

Published by administrator on

Necítíte se zrovna ve formě nebo vás skolila nemoc či nachlazení? Chcete si z pohodlí domova užít tenisovou atmosféru, i když nedávají v televizi žádný live přenos? Zkuste si zahrát na XBOXu nebo Playstationu tenis! Určitě se nebudete nudit. Čas od času si tenis na konzoli zahraji a nelituji času stráveného takovým hraním. Ba naopak. Bohužel tenis nepatří mezi masové hry, které by se hrály na konzolích denně, tak jako FIFA nebo NHL. Proto nečekejte žádné horké novinky v této oblasti. Budete si muset vystačit se staršími tituly. Někdo může říct, že takové “pasivní” hraní k ničemu dobrému nevede, ale osobně jsem jiného názoru.

Proč hrát tenis na konzoli?

– rozvoj herní strategie

– modelové situace vidíte z jiného úhlu pohledu a můžou vám pomoci v reálném hraní

– sledováním hry si můžete všimnout různých chyb či zlozvyků a ty se pak můžete snažit na kurtu eliminovat/odstranit

tenisové myšlení u konzole se dá přenést do hry na dvorci

– dají se odkoukat různé styly hraní (lehce defenzivní hráč může hrát na konzoli ofenzivněji a pak si takové situace trénuje i na dvorci)

– pokud máte hru v angličtině, tak si procvičíte základy tenisové angličtiny

– jestliže máte kinect, tak se i trochu hýbnete

Tenisové hry

Nevíte, jaké hry s tenisovou tématikou si zahrát? Za mě doporučuji Grand Slam Tennis nebo Smash Cour Tennis. Bohužel grafika a věci kolem nejsou až tak propracované, jak bych očekával, ale pro výše uvedené účely to bohatě postačí. Holt hra na kurtu je hra na kurtu, tomu se nic nevyrovná.

Za mě rozhodně nedoporučuji takovým hraním strávit celé dny, ale jednou za čas to není k zahození. Několikrát jsem hrát jak klasický tenis na XBOXu, tak i tenis s kinectem, což mi přišlo lepší a zábavnější. Každopádně, jak už bylo řečeno, ani taková hra se nevyrovná reálnému tenisu někde na čerstvém vzduchu.

Categories: ZAJÍMAVOSTI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial