Recenze AP-24

Published by administrator on

Chcete mít bílé zuby a sledujete různé reklamy a akce na prostředky, které tento proces umožňují? Snažíte se věřit reklamám, které vám podsouvají, že jde o jedinečný prostředek, který vaše zuby vybílí opravdu do běla? Podívejte se, jestli takto funguje AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste 110 g.

AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste

Všude kolem nás je spousta produktů, které slibují různé zázraky jako třeba zahuštění vlasů, úžasně dlouhé řasy, skvěle opálenou pokožku i bez sluníčka, zhubnutí do týdne bez toho, abyste hnuli prstem a mnoho dalšího.

Ale jak se říká, dokud nevyzkoušíš, tak neuvěříš a spousta zákazníků si takové produkty koupí a diví se, že se žádný zázrak nekoná. Není to tak samozřejmě v každém případě, ale jakmile má něco příliš nadnesenou reklamu, je potřebné používat selský rozum.

Proto mě zajímalo, co je pravdivé na propagování zubní pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste 110 g.

Pro upřesnění, jak již z názvu vyplývá, jde o bělící zubní pastu, která slibuje rozzáření a bělení zubů a také ochranu proti tvorbě plaku a zubního kazu. První zázrak se má konat již po týdnu používání.

Kdo není rozený chemik, tak složení uvedené přímo na tubě pasty vás nijak nezaujme, protože tomu ani nerozumíte, ale když si dáte tu práci a začnete hledat informace, tak zjistíte, že pasta sice neobsahuje peroxidy, ale za to obsahuje oxid titaničitý což je látka používaná v nátěrových hmotách, potravinářském barvivu či dokonce v opalovacích krémech.

Co z toho vyplývá?

Že barvivem můžou být zuby bělejší, ale určitě ne trvale, ale pouze po dobu, než se barvivo ze zubů smaže, a to může být tak do hodiny.

Kromě toho barviva a drobné částice mohou poškodit zubní sklovinu a takový efekt asi nikdo nechce. Navíc vaše zuby ještě víc zežloutnou, a to se kvůli pár minutám slávy nevyplatí.

Ale dokud nevyzkoušíte, tak nemůžete vědět co je pravdy na tom, co se o uvedeném produktu říká. A tak i u mě došlo k vyzkoušení.

Po více, než týdnu používání se dostavila vyšší citlivost zubů na vnější podněty a ohledně bělení docházím k závěru, že jde spíš o placebo efekt, co v překladu znamená vsugerování si pocitu bílých zubů.

 

 

 

 

 

Categories: Trendy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial