Proteinové tyčinky

Published by administrator on

Jdete s dobou a snažíte se o zdravý životní styl? Potřebujete zhubnout nebo se snažíte udržet si ideální tělesnou hmotnost? Záleží vám na tom, co vaše tělo přijímá a také na dostatku potřebných látek a vitamínů? S trendem dnešní doby souvisí také různé proteinové tyčinky.

Proteinové tyčinky Mars a Snickers

Zdravý životní styl sebou přináší spoustu reklamních tahů, které navádějí na zázračné hubnutí bez toho, abyste hnuli prstem, a to vše s doplňky, do kterých si stačí pouze kousnout, a máte hned o deset kilo méně.

Jde o tah, který tlačí na určitou skupinu lidí, kteří mají třeba problémy s nadváhou, a psychika dělá svoje, takže zázračným doplňkům bezmezně věří a nakoupí si je na kvanta. Následně přichází zklamání v podobě toho, že přece jenom to nejde bez hnutí prstu. Ke zdravému životnímu stylu určité doplňky patří, ale je potřebné si pečlivě vybírat, které.

Trendem moderní doby začaly být různé proteinové tyčinky.

Slibují dokonalé složení a bohatý přísun látek, které potřebujete pro svoje zdraví a udržení si ideální hmotnosti a štíhlé postavy.Oblíbená zdravá svačinka, díky které můžete zahánět chutě na sladké, protože sladkosti plnohodnotně nahradí. Je to opravdu tak nebo se opět jedná pouze o reklamu, která má nalákat co nejvíce lidí?

Pozor na složení!

V první řadě a dřív, než si proteinovou tyčinku koupíte, tak je důležité si pozorně prostudovat složení.Jako milovníci sladkého a třeba i tyčinek Mars nebo Snickers, zajisté uvítáte náhradu, která jim je podobná, ale má být „zdravější“ náhražkou. Představte si, že trh nabízí i kvalitnější verzi těchto dvou tyčinek, a sice proteinové, které mají nahradit mlsání a zároveň sloužit jako zdravá svačinka.

Je to samozřejmě při zdravém životním stylu nebo hubnutí lepší, než jejich klasická verze, ale opět ani v tomto případě není dobré věřit všemu a lepší náhradou jsou proteinové tyčinky, které si dle různých receptů připravíte sami doma.

Proteinové tyčinky Snickers a Mars tedy v nouzi použít můžete, patří ale mezi ty méně kvalitnější. V nouzi raději sáhněte po kvalitnějších proteinových tyčinkách z řad PROM-IN nebo QUEST BAR.

Jsou proteinové tyčinky potřebné?

Pokud chcete mít jistotu, že si kupovanými tyčinkami, které si říkají proteinové, nijak ve vašem zdravém životním stylu nenarušíte zásady a režim, tak v případě, že máte ve stravování správně nastavená makra jako příjem sacharidů, bílkovin a tuků, tak žádné doplňky v této podobě nepotřebujete. Navíc ušetříte spoustu peněz, protože proteinové doplňky bávají pěkně drahé. Pokud ovšem tvráte na proteinových tyčinkách, tak mi nezbývá nic jiného než vám doporučit výrobu domácích vlastních. Více v domácí proteinová tyčinka, který jsem publikoval dříve na blogu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: ZDRAVI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial