ntenis.cz

Published by administrator on

Internetový obchod ntenis.cz (v pasáži Černá Růže) nabízí tenisové oblečení a boty značek Nike či Adidas, rakety Babolat a Head, a mimo to další tenisové vybavení jako míčky nebo tašky. Obchod má příhodnou polohu v centru Prahy a otevírací dobu takovou, že se tam zvládnete zastavit i po práci. Kdyby náhodou ne, můžete si samozřejmě nechat zboží doručit – některé zboží (konkrétně zboží od Babolatu) lze zakoupit pouze na e-shopu a prohlédnout v obchodě si je můžete jen po předchozí dohodě.

Kromě tenisového vybavení si zde můžete zakoupit i bezlepkové těstoviny, což mi přijde trochu zvláštní, ale proč ne.

ntenis.cz a mé hodnocení

Všechno o obchodě najdete na https://ntenis.cz. Bohužel design stránek jako takových je slabší. Na webu najdete i záložku Módní blog, což je samo o sobě zajímavý nápad, který může zajistit větší pozornost zákazníků – nicméně tento blog už je úplně zastaralý, takže je to spíš k horšímu.

Oproti jiným tenisovým obchodům má tento daleko širší nabídku vybavení jednotlivých hráčů. Přímo to tak neprezentuje, ale můžete si poskládat celý outfit třeba Rafaela Nadala. Triko nebo kraťasy „jako Nadal“ můžete mít prakticky odkudkoli, ale tady toho seženete mnohem víc.

Ceny jsou příjemné, a například tenisové boty jsou tu jednoznačně levnější než jinde. Konkrétně doporučuji zde nakupovat boty značky Nike.

Categories: ZAJÍMAVOSTI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial