Dej tréninku nový rozměr!

Published by administrator on

Taky se vám občas stane, že vaše tréninky stagnují a potřebují změnu? V nedávné době jsem řešil takový problém. Fitko mě doslova a do písmene nebavilo. Nepomohla pauza, obměna cviků, změna hudebního playlistu ani předtréninkové stravy. Dlouho jsem pátral na internetu i v knihách, jak oživit tréninkové jednotky, ale nenarazil jsem na nic, co by mi dávalo to, co jsem potřeboval. Nešlo mi o to zvedat těžší váhy, ale prostě aby mě fitko opět bavilo. Při nedělním úklidu domácnosti jsem narazil na staré zásoby suplementů. Mezi nimi byly Grenade Detonator a zbytek Beastu od Czech Virus.

Vzal jsem je do ruky a vzpomněl jsem si na rok starou situaci, kdy jsem podle časopisu Muscle Fitness jel tři měsíční výzvu a jako předtréninkový suplement jsem dával Beast. V té době mě cvičení bavilo a byly vidět opravdu znatelné posuny nejen ve tvarování postavy, ale i ve vahách, se kterými jsem cvičil. Za tento moment jsem byl rád, protože jsem našel recept na to, co u mě kdysi dávno fungovalo. Dokonce si říkám, že bylo zbytečné hledat nové možnosti oživení tréninku, stačilo si vzpomenout, co bylo dříve. Abych nepsal jen o mých pocitech, jak změnit trénink, tak napíšu pár řádků jako recenzi na Beast. Za mě tento produkt patří k top předtréninkovým suplementům. Takových suplementů jsem doposud zkusil několik, ale tenhle za mě opravdu vede.

BEAST VIRUS posune hranice vašeho cvičení

Vše u mě začalo objednáním na czechvirus.cz. Cena je 750 Kč a na výběr máte ze dvou příchutí: kyselé jablko a malina, nebo mandarinka. Vzhledem k tomu, že jsem měl možnost zkusit nějaké testovací vzorky, jsem se rozhodl pro příchuť mandarinka. Varianta mandarinky je trochu kyselejší, ale příchuť kyselé jablko už byla moc kyselá – doslova a do písmene se mi z toho křivil úsměv.

Při odchodu z práce jsem si dal odměrku a čtvrt Beastu do cca 250 ml vody. Podle dávkování se doporučuje vypít 20 minut před samotným tréninkem. Nápoj jsem vypil a vyrazil. Z práce do fitka to trvá 15 minut, takže vše bylo správně načasované. Hned po usednutí do auta jsem poznal, že je něco jinak. Pociťoval jsem lehce mravence v obličeji a nějak se mi zlepšila nálada. Po cca deseti minutách jízdy jsem měl hrozně moc energie. Úplně jsem chtěl vedle auta běžet. Z podzemního parkoviště jsem ani nejel výtahem do třetího patra obchodního domu, kde bylo fitko. Prostě jsem to svižným tempem vyšel. Rychle převléct a šup na plac. Už při samotném zahřátí jsem pociťoval stav euforie a lehké svědění po těle.

Jaké jsou pocity? Jak se s ním trénuje?

Pocitově mi bylo tepleji a energie jsem měl na rozdávání (snad to nebyl a není placebo efekt). Během cvičení mě opravdu bavil každý cvik a s plnou vervou jsem se koncentroval na výkon. Obvykle cvičení useknu po hodině, ale tentokrát  jsem nebyl unavený ani po hodině a půl. Někdo může říci, že jsem necvičil poctivě, ale není to tak. Nevěnoval jsem se telefonu, vykecávání a ani ničemu jinému. Po cvičení jsem si dal ještě 15-20 minut kardio a spokojený jsem odcházel do šatny. Během cvičení jsem se neskutečně potil, sem tam se mi objevily mžitky před očima. Myslel jsem si, že je to dané například špatnou stravou v tréninkový den, ale po dlouhodobějším užívání jsem si jistý, že to mám po Beastu. Ale pocení mi nevadí a sem tam mžitka taky neuškodí.

Zalouží si pochvalu?

Abych Beast jen nechválil, tak zmíním i nějaká negativa. Kyselost nepůsobí dobře na zuby. Směs hrudkovatí a rozpustnost je horší. V neposlední řadě doporučím nedávat moc Beastu před tréninkem ve večerních hodinách. Leckdy jsem měl problém potom usnout. Podtrženo sečteno: jsem rád za tento konečně funkční suplement. Díky Beastu posouvám dál své hranice, za mě prostě nemá konkurenci!

Categories: TRÉNINKZDRAVI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial